Hakkımızda

Memnuniyetle belirtmek isteriz ki; mevcut olan gücümüz,yapımız,kapasitemiz ve ilişkilerimiz kuruluş yıllarımız olan 1965’lerden beri oluşan gelen altyapımıza dayanmaktadır. Kuruluş yıllarından itibaren kurtarma ve küçük montaj işleriyle çalışmalarına başlayan şirketimizin bugünkü altyapısını oluşturan girişim ve yatırımların ilk adımları 1985 yılında atılmaya başlanmıştır. Bugün şirketimizin önemli boyutta vinç ve kaldırma ekipmanı filosu bulunmaktadır.Bunların yanında,alternatif kaldırma ve montaj teknolojilerine yönelik yatırımlarımızda devam etmektedir. Diğer taraftan,2003’ten itibaren ,oluşturulan bir plan kapsamında faaliyetlerimizin ve vizyonumuzun genişletilmesi yönünde önemli adımlar atılmaya başlanmıştır. Bu girişimlerimizi ve hedeflerimizi kısaca şöyle tanımlayabiliriz; projelerde başlangıçtan sona kadar bütün hizmetleri verebilen ve komple lojistik hizmeti üreten şöyle ki; vinç operasyonları, taşıma, montaj-demontaj, mühendislik, kaldırma teknolojilerinin bütün seçenekleri ve projede yer alan diğer hizmet ve işlemlerin yerine getirilmesi-bir firmaya dönüşmek. Bunun yanında, oluşturduğumuz altyapı ve gücümüzle ve iş ortaklarımızla, dünyanın her yerine gitmeye hazırız. Misyonumuzu göz önünde bulundurarak, firmamız üç ana başlığa yönelik yatırımlarına hız vermiştir;makine,bilişim teknolojileri ve en önemlisi;insan kaynakları. Farkındayız ki ; önemli boyutta deneyimimiz ve güçlü bir geçmişimiz olmasına rağmen gidecek daha çok yolumuz var... ve biz bu yolculuğa hazırız! Yukarıdaki açıklamalarımızdan hareketle, sizlere sadece makine sağlayan bir firma olarak yardımcı olmanın ötesinde,çözüm ortağı olarak da hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Bu imkanı ve şansı kullanmaya hazırız... Ne zaman vermeye hazırsanız!

Altyapımız,kapasitemiz ve ortak girişimlerimiz dikkate alındığında faaliyetlerimiz aşağıdaki şekilde listelenebilir;

  • Ağır kaldırma ve buna yönelik planlama projesi hazırlanması
  • Lojistik operasyonlara yönelik anahtar teslim proje yönetimi
  • Vinç ve kaldırma sistemleri kiralama
  • Uluslar arası multi-modal taşımalar
  • Proje hazırlama ve planlanması
  • Mühendislik ve teknik destek
  • Montaj ve demontaj
  • Ağır nakliye

İmkanlarımız ve alt şirketlerimiz ile diğer tamamlayıcı hizmetler (gümrük hizmetleri, liman işlemleri, dökümantasyon ve müşteri hizmetleri, depolama, paketleme, dağıtım ve teslimat vs.)

Altyapımız

Şirket ve yönetim merkezimiz Ankara’dadır.İstanbul’da da bölge müdürlüğümüz bulunmaktadır.Her iki noktada da firmamıza ait bakım,tamir ve park amaçlı atölye ve alanlarımız yer almaktadır. CKV’nin filosunda yer alan vinç ve kaldırma ekipmanının gücü, 800 ton kapasiteli vinçleri de kapsamaktadır. Bunun yanında uluslararası platformda oluşa gelen doğrudan ve yakın ilişkilerimizden dolayı daha yüksek kapasiteli vinçleri de dünyada istenen her noktaya sevk etme imkanımız mevcuttur. Kaldırma sistemleri yanında ağır taşıma grubumuzda 250 ton ağırlığa kadar olan yükleri ülke içinde ve bölgemizde taşıyabilmekteyiz. İnsan kaynaklarımız teknik destek, saha faaliyetleri, yönetim, vb, faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız için yeterlidir. Faaliyetlerimizi sağlıklı sürdürmek, bütün operasyonları ve projeleri planlamak, uygulamak, takip etmek ve tamamlamak için ve özellikle geleceğimizi de düşünerek bilişim teknolojilerine de yatırım yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Elbetteki artan talepleri ve sektördeki gelişmeleri dikkate alarak, makine parkımızı da sürekli geliştirmekteyiz.